Set nástěnných samolepek Dekornik Botanix Pastel Magnolia S

1 690 

Set nástěnných samolepek Dekornik Botanix Pastel Magnolia S od známé značky Dekornik je k dostání levně a pohodlně online. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Set nástěnných samolepek Dekornik Botanix Pastel Magnolia S stojí ted u nás 1690 Kč

Katalogové číslo: AF193004692 Kategorie: , ,
Výrobce:Dekornik

Popis produktu

Samolepky značky Dekornik si děti zamilují nejen díky hravým obrázkům a veselým barvičkám, ale i díky jejich materiálu. I když se jedná o polyesterový materiál, na dotyk připomíná příjemnou látku.

Tyhle samolepky na zeď mají speciální lepidlo, díky kterému lze obrázek snadno sejmout ze zdi a přilepit někam jinak. Přelepit je můžete až 20 krát.

Set samolepek typu S obsahuje 3 velké květiny o rozměrech 64 cm, 53 cm a 36 cm; 3 malé květiny o rozměrech 17 až 24 cm, délka větviček je 27 cm a velikosti lístků se pohybuje kolem 8 až 10 cm každá

Poznámka: Samolepku umístěte na suchou stěnu. Pokud v nedávné době došlo k jejímu vymalování, vyčkejte minimálně 30 dnů do úplného zaschnutí barvy.

Další vlastnosti: Výrobce Dekornik. Dostupnost in stock. Poznámka k dopravě WE|DO – Bezkontaktní předání. Cena dopravy 99.00 CZK. . . . . . . .