Šedá matrace se 2 polštáři k dětské rozkládací pohovce Flexa Sleep

8 790 

Šedá matrace se 2 polštáři k dětské rozkládací pohovce Flexa Sleep značky Flexa je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Šedá matrace se 2 polštáři k dětské rozkládací pohovce Flexa Sleep , produkt nakoupíte ted u nás za 8790 Kč

Katalogové číslo: AF193031630 Kategorie: , ,
Výrobce:Flexa

Popis produktu

Přesně padnoucí matrace s polštářky perfektně doplní rozkládací pohovku. Tak dotáhněte dětský pokoj do posledního detailu.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.

Další vlastnosti: Výrobce Flexa. Cena dopravy 299.00 CZK. Poznámka k dopravě Doprava rozměrné zásilky (pouze ČR). Dostupnost preorder. . . . . . . .