Sada 7 nástěnných samolepek Dekornik Happy Rabbits Wonderland

1 790 

Sada 7 nástěnných samolepek Dekornik Happy Rabbits Wonderland od známého předního výrobce Dekornik je k sehnání u nás za skvělou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Sada 7 nástěnných samolepek Dekornik Happy Rabbits Wonderland – zboží máme ted u nás za 1790 Kč

Katalogové číslo: AF193004689 Kategorie: , ,
Výrobce:Dekornik

Popis produktu

Samolepky značky Dekornik si děti zamilují nejen díky hravým obrázkům a veselým barvičkám, ale i díky jejich materiálu. I když se jedná o polyesterový materiál, na dotyk připomíná příjemnou látku.

Tyhle samolepky na zeď mají speciální lepidlo, díky kterému lze obrázek snadno sejmout ze zdi a přilepit někam jinak. Přelepit je můžete až 20 krát.

Velikosti jednotlivých králíčků: spící králíček je široký 32 cm a vysoký 21 cm, škrábající králíček je 21 cm široký a 32 cm vysoký, skákající králíček je 39 cm široký a 29 cm vysoký, sedící králíček je přibližně 35 cm vysoký

Poznámka: Samolepku umístěte na suchou stěnu. Pokud v nedávné době došlo k jejímu vymalování, vyčkejte minimálně 30 dnů do úplného zaschnutí barvy.

Další vlastnosti: Výrobce Dekornik. Dostupnost in stock. Poznámka k dopravě WE|DO – Bezkontaktní předání. Cena dopravy 99.00 CZK. . . . . . . .