Sada 18 nástěnných samolepek Ambiance Yellow Butterflies Sticker

219 

Sada 18 nástěnných samolepek Ambiance Yellow Butterflies Sticker od značky se skvělou pověstí Ambiance lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Sada 18 nástěnných samolepek Ambiance Yellow Butterflies Sticker zrovna teď v akci za 219 Kč

Katalogové číslo: AF193039593 Kategorie: , ,
Výrobce:Ambiance

Popis produktu

Přemýšlíte, čím oživit dětský pokojík? Zkuste sáhnout po nástěnných samolepkách značky Ambiance. Ty z království těch nejmenších udělají místo, kde bude radost chodit spát nebo si hrát.

Údržba je velmi jednoduchá, stačí ji otřít navlhčeným hadříkem. Nepoužívejte rozpouštěla ani agresivní čisticí prostředky. Samolepka může hůře držet na zdech, které byly natřeny méně než 30 dní dozadu, na zdech vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omítkách či na těch, které jsou natřené voděodolným silikonovým nátěrem. Při sundavání samolepky můžete zeď poškodit v případě, že je na ní více vrstev omítky, v místnosti je vlhkost či zeď ústí z druhé strany ven.

Balení obsahuje 18 samolepek ve tvaru motýlů o rozměrech 3 x 3 cm až 15 x 15 cm.

Další vlastnosti: Výrobce Ambiance. Poznámka k dopravě WE|DO – Bezkontaktní předání. Cena dopravy 99.00 CZK. Dostupnost out of stock. . . . . . . .