Pěnová dětská matrace Flexa Sleep, 60 x 120 cm

2 990 

Pěnová dětská matrace Flexa Sleep, 60 x 120 cm od společnosti s výborným jménem Flexa je momentálně ve výhodné akci. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Pěnová dětská matrace Flexa Sleep, 60 x 120 cm zrovna teď v akci za 2990 Kč

Katalogové číslo: AF193031075 Kategorie: , ,
Výrobce:Flexa

Popis produktu

Jemné barvy, čisté linie a zaoblené rohy. Tím se vyznačuje kolekce nábytku Play navržená designérkou Charlotte Høncke. I dětský pokoj může být zařízen v duchu trendového skandinávského stylu. Tato matrace přesně pasuje k postýlce Flexa.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.

Další vlastnosti: Výrobce Flexa. Poznámka k dopravě WE|DO – Bezkontaktní předání. Dostupnost in stock. Cena dopravy 99.00 CZK. . . . . . . .