Nástěnné samolepky svítící ve tmě Ambiance Moon And Falling Stars

219 

Nástěnné samolepky svítící ve tmě Ambiance Moon And Falling Stars od značky s dobrým jménem Ambiance je momentálně ve výhodné akci. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Nástěnné samolepky svítící ve tmě Ambiance Moon And Falling Stars ve slevě pouze nyní za 219 Kč

Katalogové číslo: AF445060332 Kategorie: , ,
Výrobce:Ambiance

Popis produktu

Přemýšlíte, čím oživit dětský pokojík? Zkuste sáhnout po nástěnných samolepkách značky Ambiance. Ty z království těch nejmenších udělají místo, kde bude radost chodit spát nebo si hrát.

Údržba je velmi jednoduchá, stačí ji otřít navlhčeným hadříkem. Nepoužívejte rozpouštěla ani agresivní čisticí prostředky. Samolepka může hůře držet na zdech, které byly natřeny méně než 30 dní dozadu, na zdech vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omítkách či na těch, které jsou natřené voděodolným silikonovým nátěrem. Při sundavání samolepky můžete zeď poškodit v případě, že je na ní více vrstev omítky, v místnosti je vlhkost či zeď ústí z druhé strany ven.

Rozměry jednotlivých samolepek ve tvaru hvězd jsou 2 až 20 cm. Rozměr samolepky ve tvaru měsíce je 15 x 15 cm.

Další vlastnosti: Výrobce Ambiance. Cena dopravy 99.00 CZK. Poznámka k dopravě WE|DO – Bezkontaktní předání. Dostupnost out of stock. . . . . . . .