Nástěnná dětská samolepka Dekornik Rainbow in a Circle, ø 150 cm

2 790 

Nástěnná dětská samolepka Dekornik Rainbow in a Circle, ø 150 cm od výrobce se skvělou pověstí Dekornik , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. Nástěnná dětská samolepka Dekornik Rainbow in a Circle, ø 150 cm aktuálně výhodně za 2790 Kč

Katalogové číslo: AF366664462 Kategorie: , ,
Výrobce:Dekornik

Popis produktu

Nástěnná samolepka je šikovným a nenáročným řešením, jak dodat fádním bílým stěnám designovou vzpruhu. Značka Dekornik při navrhování nemyslí pouze na dospělé, mezi širokým výběrem motivů najdete to pravé i při dekorování dětského pokojíku.

Samolepky jsou zalaminované, a proto je lze v případě ušpinění snadno očistit navlhčeným hadříkem. Bez obav se tak hodí i na místa, kterých se vaše batole často dotýká.

Upozornění: Samolepka se skládá ze dvou částí, které byste měli nalepit na zeď tak, aby na sebe navazovaly.

Poznámka: Používejte pouze na suchou stěnu. Pokud v nedávné době došlo k jejímu vymalování, vyčkejte minimálně 30 dnů do kompletního zaschnutí barvy.

Další vlastnosti: Výrobce Dekornik. Poznámka k dopravě WE|DO – Bezkontaktní předání. Dostupnost preorder. Cena dopravy 99.00 CZK. . . . . . . .