Modrošedý ochranný bavlněný mantinel do dětské postýlky Mike & Co. NEW YORK Carino, 40 x 210 cm

599 

Modrošedý ochranný bavlněný mantinel do dětské postýlky Mike & Co. NEW YORK Carino, 40 x 210 cm od dodavatele se skvělou pověstí Mike & Co. NEW YORK , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Modrošedý ochranný bavlněný mantinel do dětské postýlky Mike & Co. NEW YORK Carino, 40 x 210 cm nyní za 599 Kč

Katalogové číslo: AF193027656 Kategorie: , ,

Popis produktu

Kromě polštářků s hravými motivy a na dotek příjemného povlečení do dětské postýlky patří i ochranný mantinel. Zamezíte s ním nejrůznějším karambolům, které mohou být pro vaše zlatíčko i nebezpečné. Postel navíc krásně dozdobíte k dokonalosti.

Mantinel můžete prát ručně ale i v pračce na jemný režim, jen se vyhněte sušení v sušičce. Zajistíte tak delší životnost a stálost barev.

Poznámka: Fotografie jsou pouze ilustrativní. Zatímco přední strana má pouze motiv obláčků, zadní strana naopak hvězdiček.

Další vlastnosti: Výrobce Mike & Co. NEW YORK. Dostupnost in stock. Poznámka k dopravě WE|DO – Bezkontaktní předání. Cena dopravy 99.00 CZK. . . . . . . .