Matrace k dětské nastavitelné posteli Flexa Sleep, 70 x 140/190 cm

5 290 

Matrace k dětské nastavitelné posteli Flexa Sleep, 70 x 140/190 cm od dodavatele s dlouholetou historií Flexa je k dostání online za výhodnout cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Matrace k dětské nastavitelné posteli Flexa Sleep, 70 x 140/190 cm – nyní pořídíte od 5290 Kč

Katalogové číslo: AF193031554 Kategorie: , ,
Výrobce:Flexa

Popis produktu

Tato matrace pasuje k dětské posteli Junior.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.

Další vlastnosti: Výrobce Flexa. Cena dopravy 299.00 CZK. Poznámka k dopravě Doprava rozměrné zásilky (pouze ČR). Dostupnost preorder. . . . . . . .