Kočárek Riko Villa 2019 trojkombinace s autosedačkou Platinium

13 400 

Kočárek Riko Villa 2019 trojkombinace s autosedačkou Platinium od výrobce Riko je u nás za bezkonkurenční cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Kočárek Riko Villa 2019 trojkombinace s autosedačkou Platinium právě nyní za skvělou cenu 13 400 Kč

Katalogové číslo: 681 Kategorie: ,
Výrobce:Riko

Popis produktu

Riko Villa si zamilujete na první pohled. Kočárek je zkrátka dokonalý, ale kromě designu nabídne komfort a bezpečí vašemu děťátku. Jakmile s miminkem vyrazíte do terénu, budete si moct vychutnat procházku plnými doušky. Kočárek je mimořádně lehký, přitom prostorný. Perfektně sedí v lehkém terénu, ale i v přírodě a ve sněhu. Korbičku snadno otočíte podle potřeby buď proti sobě, nebo po směru jízdy. To oceníte, když svítí slunce, nebo u větších dětí, které rády chvíli koukají na rodiče a poté zase do krajiny. Kočárek je připravený na každé počasí. Jakmile teploty vyšplhají k tropickým hodnotám, využijete sklápěcí a odvětrávací stříšku s kšiltem, aby děťátko mělo stále čerstvý a osvěžující vzduch. V chladnějších dnech naopak oceníte praktický nánožník. S Riko Villa budou procházky i nutné pochůzky ještě příjemnější. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na černo šedý Riko Villa ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Černá. Název barvy Platinium. Kolečka Nafukovací. Model Villa. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Možnost složení včetně sportovní korby.