Kočárek Baby Merc Mango 2021 trojkombinace s autosedačkou M/MO01/B

14 500 

Kočárek Baby Merc Mango 2021 trojkombinace s autosedačkou M/MO01/B od známé společnosti Baby Merc . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Kočárek Baby Merc Mango 2021 trojkombinace s autosedačkou M/MO01/B , produkt koupíte ted u nás za 14 500 Kč

Katalogové číslo: 5288 Kategorie: ,
Výrobce:Baby Merc

Popis produktu

Kočárek Baby Merc Mango je skvělým kočárkem především do města, ale zvládne i horší terén. Oceníte dostatek prostoru v korbičce, která je navíc vybavena pohodlnou matrací, i ve sportovním sedáku, který lze umístit ve směru i proti směru jízdy. Kombinace tkaniny a eko kůže v netradičním zpracování zaujme na první pohled a tak budete rozhodně s tímto kočárkem vynikat. Skvělým bonusem je výbava, kterou obdržíte spolu s kočárkem, ve které je navíc i rukávník pro procházky v chladných zimních dnech. Společně s kočárkem obdržíte také autosedačku a adaptéry, díky kterým lze autosedačku připevnit k rámu kočárku. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na tmavě modrý Baby Merc Mango ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Modrá. Název barvy M/MO01/B. Kolečka Gumová. Model Mango. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Kombinace eko kůže a textilie. Pro Holku. Vhodné do Města. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Možnost složení včetně sportovní korby.