Kočárek Baby Merc Faster II Style 2019 trojkombinace bílý rám s autosedačkou FII/6C

12 800 

Kočárek Baby Merc Faster II Style 2019 trojkombinace bílý rám s autosedačkou FII/6C od společnosti s předním postavením na trhu Baby Merc lze nakoupit u nás za skvělou cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Kočárek Baby Merc Faster II Style 2019 trojkombinace bílý rám s autosedačkou FII/6C výhodně za skvělou cenu 12 800 Kč

Katalogové číslo: 657 Kategorie: ,
Výrobce:Baby Merc

Popis produktu

Pro ty, kteří milují netradiční design i možnost výběru z pestrých barevných variací, je tento model naprosto ideální. Kočárek Baby Merc Faster 2 Style vyniká originálním zpracováním. Barvu kočárku můžete kombinovat buď s bílým, nebo černým rámem. Až vyrazíte poprvé se svým mrňouskem na procházku, můžete se kochat nejen elegantním kočárkem, ale také jeho skvělými funkcemi. Moderní gelová kola jsou prakticky bezúdržbová a nemusíte se obávat, že je píchnete. Vašemu miminku zajistí pohodlí bez větších otřesů aktivní tlumič, který je umístěný ve střední části rámu. Kočárek Baby Merc Faster 2 Style je skvělým společníkem do města i na dlouhé výlety v přírodě. Bohaté příslušenství i řadu vychytávek ocení každý rodič. A když se ochladí, využijete rukávníky, které jsou součástí základní výbavy. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na mátový Baby Merc Faster II ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Mátová. Název barvy FII/6C. Kolečka Gelová. Model Faster II. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.