Hlavolam RecentToys Zubatá kostka

539 

Hlavolam RecentToys Zubatá kostka od známé kvalitní značky RecentToys je právě teď za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Hlavolam RecentToys Zubatá kostka – nyní můžete mít za 539 Kč

Katalogové číslo: AF455378639 Kategorie: , ,
Výrobce:RecentToys

Popis produktu

Přichází hlavolamy RecentToys a přináší sebou mnoho hodin zábavy!

Jsou ideálními společníky na dlouhé cesty na dovolenou ale i vhodným dárkem pro všechny milovníky záludností. Hlavolamy jsou skvělé také na psychiku, pomáhají relaxovat a podporují logické myšlení a trpělivost. Potrapte svoje mozkové závity a protáhněte prsty, zábava začíná.

Jak hrát?
Kostka, která má zuby. I tak by se dalo říkat tomuto hlavolamu, který vyzývá hráče k vyřešení! Nejprve otočte dvanáctkrát kostkou po 90 stupních, abyste dokončili jednu otáčku. Tak kostka dostane svůj správný, krychlový, tvar. Cílem druhé úrovně je dosáhnout na protilehlých stranách stejných barev. Třetí obtížnost se již mnohým vymyká kontrole – je kostka celek? Nebo se dá rozložit?

Další vlastnosti: Výrobce RecentToys. Cena dopravy 99.00 CZK. Poznámka k dopravě WE|DO – Bezkontaktní předání. Dostupnost in stock. . . . . . . .