Dřevěný šuplík pod postel s roštem a plným dnem Benlemi Buddy, 90 x 200 cm

8 490 

Dřevěný šuplík pod postel s roštem a plným dnem Benlemi Buddy, 90 x 200 cm od naší známé značky Benlemi je právě teď za super cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Dřevěný šuplík pod postel s roštem a plným dnem Benlemi Buddy, 90 x 200 cm ve skvělé akci za 8490 Kč

Popis produktu

Kam nejlépe schovat svou sbírku knížek a hraček, sezónní dekorace nebo třeba vánoční dárky? Pod postelí budou všechny vaše skryté poklady v bezpečí. Šuplík z pravého smrkového dřeva s roštem a plným dnem je ideálním doplňkem dětské ložnice.

Šuplík je navíc obohacen praktickými kolečky, díky kterým se s ním hravě pohybuje. Každé z koleček má nosnost až 80 kg, takže do zásuvky můžete s klidným srdcem schovat opravdu velké množství věcí.

Tento šuplík dokonale pasuje pod postel o rozměrech 90 x 200 cm. Díky tomu, že se zásuvka přesně vejde pod tuto postel, nemusíte pro ni vyčleňovat další prostor ve vašem pokoji. Pokud budete chtít své poklady zase vytáhnout, jednoduše šuplík vysunete. K vyvýšení postele si můžete pořídit sadu prodloužených nohou.

Další vlastnosti: Výrobce Benlemi. Cena dopravy 299.00 CZK. Poznámka k dopravě Doprava rozměrné zásilky (pouze ČR). Dostupnost preorder. . . . . . . .