Domečková palanda z borovicového dřeva Adeko Mila DMP, 80 x 180 cm

10 490 

Domečková palanda z borovicového dřeva Adeko Mila DMP, 80 x 180 cm od kvalitní společnosti Adeko lze pořídit u nás za skvělou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Domečková palanda z borovicového dřeva Adeko Mila DMP, 80 x 180 cm zrovna teď v akci za 10490 Kč

Katalogové číslo: AF193010636 Kategorie: , , ,
Výrobce:Adeko

Popis produktu

Pokud máte dvě dítka, ale jen jeden pokoj, je palandová postýlka ve tvaru domečku Adeko tou pravou volbou. Poskytne dětem dostatek soukromí, ale zároveň budou stále spolu, což utuží jejich sourozenecké vztahy ♥

O horní příčky se teď děti budou prát ještě více. Výlez do druhého patra zajišťuje elegantní žebřík, který je dominantou celé postele.

Zamilujte se do postýlek značky Adeko
Designéři nábytkové značky Adeko jdou s dobou, ale hlavně myslí na bezpečí našich nejmenších.

Rámy postele jsou pár centimetrů nad zemí, a to hned ze dvou důvodů.
• Usnadňují dítěti snadné lezení postele.
• Matrace je sice při zemi, ale konstrukce poskytuje dostatečný prostor pro správnou cirkulaci vzduchu. Nemusíte se tedy bát plesnivějících matrací.

Konstrukce postýlek jsou z certifikovaného borovicového dřeva. Adeko používá lepené dřevo bez suků, které je při nižší tloušťce daleko pevnější a nepodléhá kroucení, ani praskání dřeva.

Dřevo borovice zůstává ve své přirozené podobě až do dětských pokojíčků. Není natřeno žádnými chemickými nátěry ani mořidly, a tak je zcela bezpečné pro naše malé poklady.

Všechny křivky a hrany jsou pečlivě zaobleny. Nehrozí tak nešťastné úrazy a bebíčka.

Součástí postýlky je také lamelový rošt.

Pořiďte dětem k posteli i kvalitní matraci ♥. Na Bonami máme velký výběr a možnost vrácení do 90 dní i po jejím vyzkoušení.

Další vlastnosti: Výrobce Adeko. Dostupnost preorder. Cena dopravy 299.00 CZK. Poznámka k dopravě Doprava rozměrné zásilky (pouze ČR). . . . . . . .