Dětská postel z borovicového dřeva Adeko BOX 9, 90 x 180 cm

7 649 

Dětská postel z borovicového dřeva Adeko BOX 9, 90 x 180 cm od společnosti s úžasnou pověstí Adeko lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Dětská postel z borovicového dřeva Adeko BOX 9, 90 x 180 cm aktuálně za super cenu 7649 Kč

Popis produktu

Naše dítka si zaslouží to nejlepší zázemí pro spokojený a ničím nerušený spánek. Dřevěná postýlka Adeko BOX 9 bude pro vaší ratolest jako spánek na nebeském obláčku. A to doslova. Jeho konstrukce je totiž zaoblená tak, že vypadá jako nadýchaný mráček.

Zamilujte se do postýlek značky Adeko
Designéři nábytkové značky jdou s dobou, ale hlavně myslí na bezpečí našich nejmenších.

Konstrukce postýlek jsou z certifikovaného borovicového dřeva. Adeko používá lepené dřevo bez suků, které je při nižší tloušťce daleko pevnější a nepodléhá kroucení, ani praskání dřeva.

Dřevo borovice zůstává ve své přirozené podobě až do dětských pokojíčků. Není natřeno žádnými chemickými nátěry ani mořidly, a tak je zcela bezpečné pro naše malé poklady.

Všechny křivky a hrany jsou pečlivě zaobleny. Nehrozí tak nešťastné úrazy a bebíčka.

Součástí postýlky je také lamelový rošt.

Pořiďte dětem k posteli i kvalitní matraci ♥. Na Bonami máme velký výběr a možnost vrácení do 90 dní i po jejím vyzkoušení.

Další vlastnosti: Poznámka k dopravě Doprava rozměrné zásilky (pouze ČR). Dostupnost preorder. Výrobce Adeko. Cena dopravy 299.00 CZK. . . . . . . .