Dětská pěnová matrace Flexa Baby, 70 x 140 cm

4 890 

Dětská pěnová matrace Flexa Baby, 70 x 140 cm od společnosti s úžasnou pověstí Flexa . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Dětská pěnová matrace Flexa Baby, 70 x 140 cm výhodně za super cenu 4890 Kč

Katalogové číslo: AF193031307 Kategorie: , ,
Výrobce:Flexa

Popis produktu

Tato oválná matrace je vhodná k dětské postýlce Flexa Baby.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu, rozvoj i zdravý spánek těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.

Další vlastnosti: Výrobce Flexa. Dostupnost preorder. Cena dopravy 299.00 CZK. Poznámka k dopravě Doprava rozměrné zásilky (pouze ČR). . . . . . . .