Dětská matrace s potahem z bambusových vláken Flexa, 140 x 190 cm

21 990 

Dětská matrace s potahem z bambusových vláken Flexa, 140 x 190 cm od známé značky Flexa je k dostání levně a pohodlně online. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Dětská matrace s potahem z bambusových vláken Flexa, 140 x 190 cm výhodně za cenu 21990 Kč

Katalogové číslo: AF193033136 Kategorie: , ,
Výrobce:Flexa

Popis produktu

Doplňte dětskou postel oboustrannou matrací, která je perfektním řešením pro alergiky nebo děti s velice citlivou pokožkou. Díky 3 vrstvám poskytuje maximální komfort a pohodlí.

Doporučujeme nejprve matraci používat ze strany s 3cm vrstvou latexu. Po dosažení váhy 40 kg je vhodné matraci otočit a začít používat její druhou stranu. Tak dopřejte svým ratolestem ničím nerušený a příjemný spánek.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.

Další vlastnosti: Výrobce Flexa. Cena dopravy 0.00 CZK. Dostupnost preorder. Poznámka k dopravě WE|DO – Bezkontaktní předání. . . . . . . .