Dětská matrace 80×180 cm Dream – Lano Meble

4 190 

Dětská matrace 80×180 cm Dream – Lano Meble s pečetí kvality od Lano Meble je u nás k dispozici opravdu výhodně. Získejte tento produkt bezpečně online. Dětská matrace 80×180 cm Dream – Lano Meble – nyní zakoupíte od 4190 Kč

Katalogové číslo: AF643566948 Kategorie:
Výrobce:Lano Meble

Popis produktu

Oboustranná dětská matrace Lano Meble s polyuretanovou pěnou, kokosovou rohoží a latexovou pěnou je středně tvrdá a poskytuje ideální oporu páteře.

Tato matrace má dva stupně tuhosti, aby si vaše dítě mohlo vybrat, na které straně chce spát. Latex tvoří měkký základ a kokosová vrstva tvoří tuhou vrstvu. Další výhodou této matrace je termoregulační systém léto-zima. Matrace je vyrobena ze standardní, elastické a odolné polyuretanové pěny, zakončená z jedné strany bohatou 2 cm vrstvou vzdušné latexové pěny a z druhé strany kokosovou rohoží dodávající pocit tvrdosti.

Potah Primo, kterým je matrace potažena, je měkký a vzdušný a vyroben z vysoce kvalitního úpletu, prošívaný klimatizačním vláknem 100 g/m², který lze prát na 60 °C.

Další vlastnosti: Výrobce Lano Meble. Cena dopravy 999.00 CZK. Poznámka k dopravě Doprava rozměrné zásilky (pouze ČR). Dostupnost in stock. . . . . . . .