Bílý dětský talíř z kameniny Bloomingville Mini Smilla Bunny

699 

Bílý dětský talíř z kameniny Bloomingville Mini Smilla Bunny od společnosti Bloomingville Mini lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Bílý dětský talíř z kameniny Bloomingville Mini Smilla Bunny – nyní zakoupíte od 699 Kč

Katalogové číslo: AF193052673 Kategorie: , , ,

Popis produktu

Něžné motivy, nad nimiž pookřeje srdce nejednoho dospěláka ♥

Dětský talířek od značky Bloomingville Mini vnese i do té nejdivočejší večeře kapku roztomilosti. A to i v případě, kdy budou špagety nebo polévka víc na stole než na talíři.

O značce:
Designérka Betina Stampe byla při zakládání značky Bloomingville Mini v roce 2000 poháněna láskou k severskému stylu bydlení. Od té doby sdílí své nadšení se světem. Na trh přichází s kreativním řešením pro každé bydlení (a to i pro ty nejmenší). Spolu se svým mužem, který se stal CEO Bloomingville Mini, se snaží udržet hlavní myšlenku značky i po všech těch letech: Rozdávat radost v sebemenších maličkostech.

Další vlastnosti: Poznámka k dopravě WE|DO – Bezkontaktní předání. Výrobce Bloomingville Mini. Cena dopravy 99.00 CZK. Dostupnost in stock. . . . . . . .