Bílé nástěnné svítidlo Flexa Monty

3 390 

Bílé nástěnné svítidlo Flexa Monty od této skvělé značky Flexa , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Výhodná akce opravdu pro každého. Bílé nástěnné svítidlo Flexa Monty momentálně k dispozici za 3390 Kč

Katalogové číslo: AF193031190 Kategorie: ,
Výrobce:Flexa

Popis produktu

Nádherný čistý design i jemné barvy. Tím se vyznačuje tato nástěnná lampa, která posvítí na čtení k posteli, na hraní v dětském koutku nebo k učení u psacího stolu.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.

Další vlastnosti: Výrobce Flexa. Cena dopravy 0.00 CZK. Poznámka k dopravě WE|DO – Bezkontaktní předání. Dostupnost in stock. . . . . . . .