Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

KONTAKTY

Jana Jirků
Kremličkova 936
280 02
tel: +420 724 527 463
napište nám
IČO: 03442675
DIČ: CZ8756281138

NOVINKY

arr3DOVOLENÁOd 9.8.2018-19.8.2018 jsme na dovolené. Prosíme o jakýkoliv kontakt jen přes email, telefonické... arr3Platební bránaDnešním dnem 19.3.2018 jsme pro Vás zavedli pohodlné a bezpečné platby kartou... arr3DOBRÝ ANDĚLI my jsme se rozhodli  pomáhat rodinám, které jsou v tíživé zdravotní situaci a proto z našeho...

ZBOŽÍ V AKCI

 

 


Výrobcia další....


OBCHODNÍ PODMÍNKY/... » ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY
ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY V ZÁKONNÉ LHŮTĚ

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY V ZÁKONNÉ LHŮTĚ

 

Pokud zboží, které jste si objednali není dle Vašich přestav můžete jej do 14ti dní od převzetí zásilky vrátit bez udání důvodu.

1. Je zapotřebí vyplnit formulář: Odstoupení od kupní smlouvy, který naleznete na našem eshopu v obchodních podmínkách a ten nám do 14ti dní doručit na email.Na telefonické odstoupení od smlouvy nebudte brán zřetel. Vždy je potřeba nám max do 14ti dní doručit emailem formulář, jinak není možné od smlouvy odstoupit v rámci zákonné lhůty. Zboží je následně nutné zaslat našemu dodavateli.

2. Zboží nesmí jevit známky používání (nesmí být použité), nejlépe v původním obalu.

3. Zboží zabalte včetně všeho příslušenství (návod na použití, záruční list)

4. Do zásilky přibalte průvodní dopis, ve kterém bude uvedeno, že se jedná o vrácení zboží vel 14ti denní lhůtě.

5. Zboží odešlete na adresu našeho dodavatetele

CARERO s.r.o.
Jablunkov 994
739 91 Jablunkov

Částka za poštovné Vám bude vrácena ve výši: viz obchodní podmínky.

6. Částka za vrácené zboží Vám bude odeslána na Váš účet do 14ti dní od doručení zboží našemu dodavateli. Peníze se vrací pouze převodem na bězný účet. Není možné zasílat peníze složenkou.

V PŘÍPADĚ, ŽE NÁM ODEŠLETE ZBOŽÍ, KTERÉ SI PŘEJETE VRÁTIT BEZ PŘEDCHOZÍHO INFORMOVÁNÍ NÁS EMAILEM, NEBUDOU ZÁSILKY PŘEVZATY.  VŽDY JE NUTNÉ NÁS NEJPRVE INFORMOVAT PROSTŘEDNICTVÍM EMAILU, ŽE SI PŘEJETE ZBOŽÍ VRÁTIT. VZHLEDEM K TOMU, ŽE ZBOŽÍ NEMÁME FYZICKY SKLADEM, ALE JE V EXTERNÍM SKLADU NAŠEHO DODAVATELE, TAK I VEŠKERÉ VRÁCENÉ ČI REKLAMOVANÉ ZBOŽÍ SE ZASÍLÁ POUZE NA ADRESU DODAVATELE, KTERÁ JE UVEDENA VÝŠE. NA NAŠI ADRESU ZBOŽÍ NEODESÍLEJTE.


Formulář pro odstoupení od smlouvy ke stažení ZDE